REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Capital Park rusza z przebudową centrum ETC Gdańsk

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2015 14:01

Z początkiem lipca rozpocznie się przebudowa centrum handlowego ETC Gdańsk. Generalnym wykonawcą prac, które zakończą się pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku, jest firma Budimex. Inwestorem projektu w ramach formuły joint venture są firmy: Capital Park i Akron Group.

REKLAMA

Przebudowa najstarszego centrum handlowego w Gdańsku zakłada modernizację wnętrz oraz elewacji w celu dostosowania obiektu do potrzeb klientów i najemców. Całkowitej zmianie ulegnie układ komunikacyjny wewnątrz centrum – poprzez stworzenie na obu kondygnacjach pasaży i instalację ruchomych schodów. Dzięki temu zostanie wygospodarowane miejsce na dodatkową ofertę handlowo-usługową. 

Większość najemców, którzy funkcjonowali do tej pory w Galerii, pozostaje ale z odświeżonymi konceptami. Wśród nich są: supermarket Intermarche, sklep RTV EURO AGD, sklep kolonialny Camellia, Cukiernia Sowa i Piekarnia Szydłowski. Grono najemców zostało powiększone o drogerię Rossmann, sklep zoologiczny Zoo Karina oraz Textil Market. 

Niezależnie od prac modernizacyjnych centrum ETC będzie funkcjonować przez cały okres przebudowy, przy czym niektórzy najemcy będą tymczasowo funkcjonować w kontenerach na parkingu. Dotąd w centrum znajdowało się 59 lokali, z czego 24 zlokalizowane były na parterze, a 35 – na pierwszym piętrze. Po modernizacji układu powierzchni handlowo-usługowej w ETC Gdańsk znajdzie się 42 najemców, z czego 25 na poziomie wejścia do centrum, a 17 – na wyższej kondygnacji.
Agencją komercjalizującą projekt jest firma BOIG. Za projekt architektoniczny przebudowy odpowiada Pracownia Architektoniczna Alicja i Andrzej Andrzejewscy. 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 14656

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA