PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Capital Park zbuduje sieć centrów convenience

Autor: propertynews.pl 15 marca 2011 13:15

Spółka Capital Park mocniej zaakcentuje swoją obecność na rynku powierzchni handlowych. Firma zamierza zainwestować w budowę niewielkich centrów handlowych, które będą zlokalizowane na osiedlach mieszkaniowych i przy drogach wylotowych dużych miast.

- Widzimy dużą niszę na tym rynku. Interesuje nas realizacja centrów handlowych typu convenience pod szyldem Vis a Vis. Będą to obiekty, o powierzchni do około 5 tys. mkw. Powierzchnia ta zostanie podzielona na niewielkie lokale, zajmowane przez takich najemców, jak: market spożywczy, pralnia, apteka czy drogeria. Projekty te chcemy lokalizować przy drogach wylotowych największych miast Polski - zdradza Kinga Nowakowska, dyrektor zarządzająca Capital Park Development.

- To propozycja dla klientów, którzy chcą zrobić szybkie zakupy wracając z pracy do domu i nie zamierzają spędzać kilku godzin w handlowych molochach - dodaje. Pierwsza tego typu inwestycja zostanie zrealizowana w Radomiu, nieopodal planowanej Galerii Słonecznej. - Właśnie ruszamy z tą inwestycją. Jesteśmy na etapie finalizacji umowy z generalnym wykonawcą. Mamy zapewnione finansowanie. Pozyskaliśmy również większość najemców, do wynajęcia pozostało tylko kilka lokali - informuje Nowakowska.

Grupa Capital Park działa na polskim rynku nieruchomości od 2005 roku. Na jej portfel inwestycyjny składa się na ponad 350 tys. mkw. powierzchni biurowej, handlowej, mieszkaniowej w budynkach istniejących i przeznaczonych do realizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane