Carrefour partnerem nowego programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials

Autor: www.dlahandlu.pl 29 września 2016 16:05

W sierpniu MasterCard wystartował z  nowym programem Priceless Specials, który zastąpił dotychczasową platformę MasterCard Rewards. W ramach programu punktami nagradzane są zakupy w uczestniczących w Priceless Specials placówkach handlowych i usługowych, opłacone zarejestrowanymi kartami MasterCard i Maestro.

Wśród partnerów programu znajdziemy takie m.in. marki jak: Cinema City, Carrefour, Rtv Euro Agd, Douglas, Gino Rossi, Uber, Black Red White, Simple czy Home&You.

Program Priceless Specials jest otwarty dla wszystkich kart płatniczych MasterCard oraz Maestro (a nie tylko MasterCard World, jak dotychczas). Natomiast każdy uczestniczący w programie bank sam zdecyduje, jak szeroki wachlarz kart MasterCard z jego portfolio będzie umożliwiał klientom zbieranie punktów. Wraz z uruchomieniem programu przystępuje do niego 11 banków m.in. : Alior Bank oraz T-Moblie Usługi Bankowe, BOŚ Bank, Deutsche Bank, Getin Bank.

Nowością programu będą promocje dopasowane do zwyczajów zakupowych konkretnego uczestnika programu. Bazować one będą na preferencjach zakupowych uczestniczących w programie konsumentów. 

Zgromadzone punkty konsumenci będą mogli wymienić na nagrody z katalogu, który będzie dostępny na stronie www.mastercard.pl/specials. 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane