REKLAMA
REKLAMA

Carrefour testuje szybkie dostawy - w dwie godziny od momentu zamówienia

Autor: Retail Detail 29 maja 2015 09:12

Sieć Carrefour rozpoczęła we Włoszech szybkie dostawy produktów do domów klientów - maksymalnie w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia za pośrednictwem internetu - donosi "Retail Detail".

REKLAMA

Usługa dostępna będzie w przypadku zamówień o wartości co najmniej 70 euro. Obsługiwana będzie przez 150 sklepów należących we Włoszech do sieci Carrefour. Ogółem francuska sieć zarządza w tym kraju 1152 sklepami, z czego 515 działa pod szyldem Carrefour.

Warto zauważyć, że oferta Carrefoura we Włoszech idzie jeszcze dalej, niż w rodzimej Francji. We Francji handlowy gigant od jesieni ubiegłego roku testuje usługę umożliwiającą klientom samodzielne odbieranie zakupów, skompletowanych w ciągu maksymalnie dwóch godzin od chwili złożenia zamówienia. Wariant ten testowany jest w 5 hipermarketach.

"Retail Detail" informuje także, iż sieć Carrefour kontynuuje uruchamianie placówek w formacie Carrefour Market otwartych przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W samym Neapolu tego typu sklepów działa już pięć.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA