REKLAMA
REKLAMA

Carrefour testuje w Polsce system jednej kolejki

Autor: dlahandlu.pl/PlanetRetail 14 maja 2012 10:04

Sieć hipermarketów Carrfour wybrała system tzw. jednej kolejki, podobny do tych, które znamy z poczty. Dostawcą rozwiązania jest firma Tensator - podał Planet Retail.

REKLAMA

Rozwiązanie było z sukcesem testowane we Francji, w hipermarkecie w Tours, który dysponuje 30 kasami. Po obiecujących wynikach testu Carrefour zdecydował się wprowadzić podobny system w hipermarketach w Polsce, Włoszech i Rumunii.W Polsce rozwiazanie jest testowane w wybranych hipermarketach w naszym kraju.

Jak informuje Planet Retail rzecznik sieci zapowiedział, że rozwiązanie zostanie wdrożone na skalę globalną.

Używając elektroniczne wyświetlacza, który prezentuje także treści reklamowe, system wzywa numer kolejnego klienta do pierwszej wolnej kasy. Rozwiązanie pozwala zoptymalizować czas oczekiwania w kolejce.

  • blogkupca.pl 2012-05-14 10:22:26

    Widziałem to już jest w Złotych Tarasach. Widzisz z daleka puste kasy,bez klientów więc wchodzisz i lecisz na zakupy. Po czy idąc już zapłacić, widzisz wielki wąż ludzi stojących w kolejce podobnie jak w kinach wzdłuż taśm. Zostawiłem koszyk, kolejka była astronomicznie długa a ja poczułem się oszukany, zmanipulowany. Zabrakło w tej kolejce tylko faceta z tranzystorem i babki w kasie w truskawkami.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA