REKLAMA
REKLAMA

Carrefour testuje zakupy on-line w kolejnych krajach

Autor: www.dlahandlu.pl 3 czerwca 2015 10:15

20 maja w Mediolanie, na stacji metra Loreto, Carrefour ruszył z wirtualnym sklepem. Placówka oferuje 200 metrów długości przestrzeni wizualnej.

REKLAMA

Wirtualna placówka oferuje ponad 1000 produktów. Klienci mogą dokonywać zakupów poprzez skanowanie produktów własnym telefonem komórkowym.

Po testach Carrefour Włochy we współpracy z Risparmio Super, uruchomił pierwszy serwis cliccaeritira.it, gdzie klienci mogą robić zakupy online za pośrednictwem Internetu lub telefonu komórkowego.

Wirtualny supermarket będzie dostępny nie tylko w metrze, ale także na przystanku, w pociągu, na kanapie w domu, czy w kolejce na poczcie.

Innowacyjna usługa, jest prawdziwym skokiem w przyszłość dla sieci. Na razie jest obecna w Mediolanie, Rzymie, Genui, Florencji, Bolonii i głównych miast Lombardii, wkrótce zostanie uruchomiona w pozostałych regionach Włoch.

Usługa gwarantuje takie same ceny jak w tradycyjnym sklepie.

Przypomnijmy, na początku roku Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska, przyznał, że sklep internetowy pozostaje w sferze zainteresowań sieci. Z jego wypowiedzi można było wysnuć wniosek, że uruchomienie e-sklepu Carrefoura to raczej kwestia "kiedy", niż "czy". Zapewne sieć zaczeka z taką inwestycją do momentu, gdy handel internetowy żywnością w Polsce stanie się rentowny.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA