REKLAMA
REKLAMA

Carrefour uruchamia kolejne lokalizacje franzczyzowe

Autor: dlahandlu.pl 29 maja 2012 14:22

Pod koniec maja Carrefour uruchomił kolejne sklepy franczyzowe pod logo Carrefour Express. Nowe placówki pojawiły się w Warszawie - Ursusie oraz Wrocławiu. W sumie w sieci działają obecnie 202 sklepy.

REKLAMA

Placówka o powierzchni sali sprzedaży 91 mkw. mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Czajkowskiego 57A. Do dyspozycji klientów są dwa stanowiska kasowe oraz 5 osób personelu. Zaś sklep w Ursusie przy ulicy 1 Maja 4 ma 130 mkw. powierzchni dwa stanowiska kasowe oraz zatrudnia 8 osób.


Jednym z głównych kierunków rozwoju Carrefour w Polsce jest rozbudowa sieci franczyzowej. Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej Carrefour w ramach "zielonego" formatu Carrefour Express, jest dysponowanie lokalem z dogodnym dojazdem, o powierzchni od ok. 100 do 500 mkw., usytuowanym w pobliżu osiedli mieszkaniowych.
Carrefour zapewnia: wsparcie na etapie opracowania koncepcji aranżacji sklepu, oferuje szkolenia, ekipę otwarciową przez 4 tygodnie, pakiet
otwarcia składający się z systemu informatycznego, elementów wyposażenia sklepu, oszyldowania oraz pakietu marketingowego na otwarcie. Wyróżniającym punktem oferty Carrefour jest: dostęp do produktów marek własnych i pierwszej ceny, doradztwo w zakresie zarządzania sklepem oraz wspólny plan marketingowo-promocyjny z pozostałymi formatami grupy Carrefour. Równocześnie Carrefour korzysta z systemu franczyzy miękkiej: dostosowuje koncept do potrzeb sklepu partnera, co pozwala ograniczyć poziom inwestycji. Carrefour zapewnia swobodę w wyborze dostawcy i nie narzuca dyscypliny zakupowej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA