Carrefour uruchomił 12 kolejnych sklepów franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2012 15:18

W ostatnich tygodniach oddano 12 nowych sklepów Carrefour Express, m.in. w Karczewie, Lesznie, Wieżowicach, Strawczynie, Warszawie i Lublinie. Nowe sklepy powstają zarówno na terenach wiejskich oraz w dużych i małych miastach, co potwierdza uniwersalność modelu franczyzowego Carrefour.

- Prawdziwa franczyza to przede wszystkim wsparcie silnej marki, przemyślany koncept sklepu, dobrze dobrany asortyment oraz stałe doradztwo w prowadzeniu sklepu przez cały okres trwania umowy. Choć franczyzę rozwijamy od trzech lat, to liczba sklepów zbliża się już do 270- mówi Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy i Członek Zarządu Carrefour Polska.

Obecnie, w Polsce działa już blisko 270 sklepów franczyzowych z logo Carrefour Express. W roku 2012 planowane jest otwarcie w sumie ponad 200 sklepów osiedlowych. W kolejnych latach Carrefour zamierza utrzymać kontynuować dynamiczny rozwój i wraz z partnerami franczyzowymi otwierać ponad 200 sklepów rocznie.

  • Marcel 2012-11-17 15:45:16

    Niech napiszą ile już zostało zamkniętych on rośnie w siłę ale i szybko spadnie na dno bo nie myslą jak małe sklepy tylko jak duże markety.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane