REKLAMA
REKLAMA

Carrefour uruchomił sklep franczyzowy w Ząbkach

Autor: dlahandlu.pl 5 lipca 2010 11:10

Carrefour uruchomił sklep franczyzowy w Ząbkach

Nowa placówka Carrefour express działała w podwarszawskich Ząbkach, przy ul. Batorego 32b. Sklep został otwarty 29 czerwca, ma 115 mkw. sali sprzedaży i 2 stanowiska kasowe, oferuje asortyment ok 3500 produktów w tym marki własne Carrefour oraz usługi dodatkowe: akceptację kart i płatniczych bonów, płatność rachunków w kasie oraz doładowanie telefonów. W sklepie znalazło zatrudnienie 8 osób.

REKLAMA

Do końca roku Carrefour zamierza otworzyć jeszcze 60 sklepów franczyzowych. Franczyzowa oferta Carrefoura jest skierowana do osób, które prowadzą lub chcą prowadzć sklepy o pow. sprzedaży od 100 do 400 mkw. Swoim partnerom franczyzowym Carrefour oferuje m.in. koncept handlowy, dostosowany do potrzeb sklepu asortyment, logistykę i informatykę, szkolenia, współfinansowanie inwestycji (sprzęt informatyczny i część wyposażenia), wsparcie handlowe przed otwarciem i w trakcie działania sklepu. Firma zamierza otwierać sklepy franczyzowe w dużych miastach na osiedlach mieszkaniowych, ale także w małych miejscowościach i na wsiach.

Ząbki to zagłębie handlu. Działają tu sklepy sieci Lidl, Kaufland, Sieć 34, Verdes, Żabka, Api oraz sklepy osiedlowe należące do prywatnych właścicieli. Kolejne sklepy powstają wraz z rozrastającymi się osiedlami mieszkaniowymi.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA