Carrefour zmieni Galerię Glinki w Metropolitan Outlet Bydgoszcz

Autor: dlahandlu.pl 19 sierpnia 2015 10:11

Carrefour przy współpracy z White Star Real Estate oraz JLL przygotowuje otwarcie pierwszego centrum outletowego w Bydgoszczy.

Metropolitan Outlet Bydgoszcz, który w pierwszej fazie zaoferuje ponad 11.500 m. kw. GLA, powstanie z rozbudowy i remodelingu istniejącego centrum handlowego Glinki zlokalizowanego przy Al. Jana Pawła II w Bydgoszczy.

W nowym obiekcie będzie działać 60 markowych sklepów i punktów outletowych. Głównym operatorem spożywczym nowego centrum pozostanie hipermarket Carrefour. - Rozpoczęcie projektu Metropolitan Outlet Bydgoszcz to kolejna z naszych inwestycji w rozbudowę, remodeling i rekomercjalizację istniejących obiektów handlowych, w celu zwiększenia ich atrakcyjności na rynku oraz odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów oraz najemców – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

- Analizując liczbę mieszkańców Bydgoszczy oraz ich siłę nabywczą, która kształtuje się na poziomie 6,599 euro na mieszkańca na rok* i jest wyższa od średniej krajowej wynoszącej 6170 euro, przebudowa istniejącego centrum na outlet to dobra decyzja. Carrefour zarządza również swoimi sklepami w dużych centrach outletowych, m.in. w Gdańsku, Wrocławiu czy Białymstoku – mówi Edyta Potera, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni jandlowych w JLL.

Carrefour oraz JLL rozpoczęły już proces komercjalizacji Metropolitan Outlet Bydgoszcz. Otwarcie nowego centrum po przebudowie zaplanowano na II kwartał 2017 roku.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane