Carrefour zmodernizował 19. centrum handlowe

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2016 10:36

CH Carrefour, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Bandurskiego 49, przeszło kompleksowy remodeling połączony z rekomercjalizacją. To kolejna ukończona inwestycja zrealizowana przez firmę w Polsce w 2016 roku.

W efekcie przeprowadzonych prac budynek został odnowiony od zewnątrz, zyskując nowy portal wejściowy oraz elewację w ciemnoszarym kolorze. Wejścia do centrum handlowego ozdobiono motywami łódzkiej secesji, a we wnętrzu wymieniono, między innymi, posadzkę, sufit oraz oświetlenie, a także ujednolicono witryny i szyldy najemców. Częścią inwestycji była również modernizacja hipermarketu Carrefour. 

Wśród nowych najemców galerii można wymienić, między innymi, sklep z żywnością bez konserwantów – Przysmaki Regionu, lokal Na Prezent, optyk oraz sklep z telefonami i akcesoriami telefonicznymi.

W latach 2014-2016 Carrefour Polska przeprowadził 19 remodelingów w swoich obiektach. Podjęte przez Spółkę działania remodelingowe wpływają na zwiększenie wartości posiadanych w Polsce aktywów oraz ich konkurencyjności na lokalnych rynkach.

Carrefour Polska to właściciel i zarządca sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11340

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane