REKLAMA
REKLAMA

Carry kolejnym najemcą Galerii Warmińskiej

Autor: dlahandlu.pl 10 czerwca 2013 12:41

Sklep z odzieżą Carry otworzy swój salon o powierzchni 620 mkw. w Galerii Warmińskiej.

REKLAMA

Marka, należąca do Carry Sp. z o.o. powstała 2000 roku. Obecnie posiada 84 salony na terenie całego kraju. W Galerii Warmińskiej znajdzie się na poziomie +1.
Carry działa wielopłaszczyznowo - zajmuje się projektowaniem, tworzeniem oraz sprzedażą. Ofertę produktową stanowi odzież damska, męska i młodzieżowa oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. 
Galeria Warmińska powstanie obok istniejącego od 10 lat parku handlowego, w skład którego wchodzi Real, Media Markt i Praktiker. W ten sposób powstanie wzajemnie uzupełniający się kompleks handlowo-rozrywkowo-rekreacyjny o znaczeniu regionalnym. Klient będzie miał do dyspozycji kompletną ofertę składającą się z hipermarketu spożywczego, operatora dom i ogród, sklepu multimedialnego również galerię handlową wzbogaconą o ofertę rozrywkową. Powierzchnia całkowita galerii wyniesie blisko 116 675 m2. Znajdzie się w niej 169 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness z kortami squash i dziewięciosalowe kino oraz dwupoziomowy parking na 1200 miejsc.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA