Castorama w Lesznie zatrudniła 110 osób

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2016 14:25

Na początku listopada ruszy sprzedaż w nowej Castoramie w Lesznie. Wyróżnikiem sklepu będzie 110-osobowy zespół.

Nowy sklep Castorama znajduje się w Galerii Leszno, w Alejach Konstytucji 3 Maja. Wraz z rozpoczęciem działalności na tym rynku firma chce pozytywnie zaskoczyć swoich klientów profesjonalną obsługą. Do dyspozycji mieszkańców Leszna będzie więc liczny, kompetentny zespół, który zadba przede wszystkim o wsparcie klientów podczas zakupów związanych z ulepszaniem domów i ogrodów.

Poszukiwania nowych pracowników przebiegły tu sprawnie m.in. dzięki bliskiej współpracy z Urzędem Pracy. Firma zatrudniła ok. 110 osób już na dwa miesiące przed otwarciem i zaangażowała ich w przygotowania nowego obiektu oraz zapewniła szereg szkoleń.

Castorama Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1994 roku i jest liderem w kategorii home improvement (ulepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Obecnie spółka posiada w Polsce 73 sklepy (w tym 70 sklepów Castorama i 3 sklepy Brico Depot) o łącznej powierzchni handlowej ok. 554 tys. mkw. i zatrudnia ok. 10 tys. pracowników.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. Głównymi markami spółki są B&Q, Castorama, Brico Dépôt i Screwfix. Kingfisher jest również współudziałowcem spółki Koçtaş w Turcji.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11907

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane