PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Castorama zastąpiła Brico Depot w Stargardzie Szczecińskim

Autor: dlahandlu.pl 25 lipca 2012 13:52

Dotychczasowy skład remontowo-budowlany Brico Depot zlokalizowany w Stargardzie Szczecińskim działa już pod marką Castorama. Dzięki przekształceniu - oprócz nowego wyglądu - sklep zyskał większą powierzchnię handlową i bogatszy asortyment.


Przekształcony sklep znajduje się przy ulicy Kościuszki 73A w Stargardzie Szczecińskim. W sklepie powiększyła się powierzchnia handlowa, która obecnie wynosi 5062 mkw. Wcześniej, w składzie Brico-Depot klienci mieli dostęp do części handlowej wynoszącej 1998 mkw. oraz do magazynu budowlanego i stolarki. Po przebudowie budynku zostały one połączone, a całość zaaranżowano na nowo, zgodnie ze standardami sieci Castorama. Sklep w Stargardzie Szczecińskim, tak jak wszystkie nowe obiekty tej marki, został podzielony na cztery sektory: budujesz, remontujesz, urządzasz i ogród - każdy w innej kolorystyce.
Wraz ze zmianą marki sklep zwiększył gamę produktów o blisko 10 000 artykułów. Wraz ze zmianą marki zmienił się także wygląd zewnętrzny budynku. Prace remontowe - trwające od stycznia 2012 roku - skupiały się głównie na dopasowaniu kolorystyki elewacji do innych sklepów lidera rynku DiY w Polsce oraz przebudowie ścian części magazynowej i handlowej. Efektami prowadzonych działań było oprócz powiększenia powierzchni handlowej, powstanie nowej części zewnętrznej, w której znajduje się dział ogród.
Do Castoramy dołączyło 23 nowych pracowników. Przy Castoramie znajduje się także parking z 470 miejscami postojowymi. Sklep jest częścią centrum handlowego.
Firma Castorama Polska ma 67 sklepów (w tym 62 sklepy Castorama i 5 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 450 tys. m2 i zatrudnia około 10 tys. pracowników.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11199

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane