CCC uruchomi sklep internetowy

Autor: press.pl 31 marca 2015 12:56

CCC uruchomi sklep internetowy fot. CCC

Marek Kmiecik, który niedawno objął w sieci sklepów obuwniczych CCC stanowisko dyrektora marketingu, szykuje zakrojone na szeroką skalę działania marketingowe. W planach jest także uruchomienie sklepu internetowego - podaje press.pl.

Kmiecik zapowiada opracowanie nowej, kompleksowej strategii marketingowej dla całej grupy i dla poszczególnych marek. Najpierw zmieniony ma być koncept salonów CCC. Jednocześnie trwać będą prace nad rozwojem aktywności e-commerce. - Chcemy w najbliższej przyszłości uruchomić sklep internetowy - mówi Kmiecik. Dodaje, że CCC musi też zrewidować swoje działania wizerunkowe. - Obecnie tak naprawdę nie wiadomo, co marka chce o sobie powiedzieć i do kogo trafić z komunikatem - przyznaje Kmiecik. 

Kmiecik dodaje, że do realizacji nowych zadań firma będzie potrzebować partnerów marketingowych: agencji reklamowej, shoppermarketingowej, digitalowej. Planowane są przetargi, w których mają być wybrane odpowiednie firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • kasia 2015-04-03 00:45:52

    Otóż to - mają piękne zdjęcia, świetne kampanie, ale nie potrafią traktować klienta z szacunkiem. Jak ma działać ten ich sklep internetowy, jak w normalnym jest problem z reklamacjami?

  • firma przekazuje 2015-04-02 21:37:49

    firma przekazuje jasne informacje

    kup buty - reklamacji nie uznamy

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11189

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane