REKLAMA
REKLAMA

CD Locum zapłaci 36,6 mln zł za tereny pod galerię handlową w Nowym Sączu

Autor: Dziennik Polski 29 sierpnia 2011 09:49

CD Locum na rogu ul. Lwowskiej i Krańcowej, na działkach kupionych od miasta oraz upadłej Spółdzielni "Twórczość" buduje największą w mieście galerię handlową o łącznej powierzchni 80 tys. mkw. w tym pod wynajem 36 tys. mkw. Obiekt będzie miał cztery kondygnacje - pisze "Dziennik Polski".

REKLAMA
Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak i Stanisław Kosoń, prezes zarządu CD Locum podpisali umowę notarialną dotyczącą zakupu działki przy ul. Lwowskiej i Krańcowej, na której deweloper buduj galerię handlową Trzy Korony. Na miejskie konto trafi ponad 36,6 mln zł.

Szacunkowy koszt tej inwestycji to około 300 milionów złotych. Według planu inwestora galeria Trzy Korony będzie gotowa przed końcem 2012 r. Spółka ma już od października 2010 r. pozwolenie na budowę.

Na dwóch kondygnacjach znajdzie się parking na 800 miejsc. Dwie kolejne zajmie galeria handlowa w tym sklepy grupy sieci, których do tej pory w Nowym Sączu nie było np. INDITEX - właściciel marki Zara, Bershka i Stradivarius. Powstanie tu też multipleks sieci kin Helios z pięcioma salami - czytamy w "DP".

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA