REKLAMA
REKLAMA

Centra handlowe Carrefour z defibrylatorami

Autor: dlahandlu.pl 24 lutego 2016 15:48

Sieć centrów handlowych Carrefour wyposaża swoje placówki w automatyczne defibrylatory zewnętrzne.

REKLAMA

W ramach porozumienia Carrefour Polska oraz firmy DefiMed ustalono sukcesywne wyposażanie sieci centrów handlowych Carrefour w defibrylatory AED. W pierwszym etapie AEDy pojawiły się w Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu (tam sprzęt funkcjonuje już od listopada zeszłego roku), w Galerii Śląskiej w Rybniku (od grudnia 2015 r.), w CH Carrefour w Olsztynie (planowo: luty 2016 r.), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Zdrój w Jastrzębiu Zdrój oraz CH Carrefour w Łodzi.

- AED są umieszczane w widocznych miejscach, obok wejścia do marketu, przy strefie klienta w szafkach z alarmem świetlno-dźwiękowym, który ma za zadanie uchronić przed nieupoważnionym użyciem AED, ale co ważniejsze alarm ten ma za zadanie informowanie wszystkich o zdarzeniu i potrzebie pomocy. Oprócz tego w ramach projektu firma DefiMed szkoli pracowników Carrefour – mówi Piotr Kubiszewski właściciel DefiMed’u. - Pomimo, iż przechodzą oni regularne szkolenia z RKO (Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej) w ramach wymagań przepisów BHP, nasze szkolenia polegają na przypomnieniu algorytmu RKO oraz praktycznych ćwiczeniach z obsługi AED – dodaje.

Wprowadzany właśnie program ma na celu poprawę bezpieczeństwa wśród klientów, pracowników oraz wszystkich osób przebywających w otoczeniu sieci sklepów.

 

  • niewolnik 2016-02-24 23:51:43

    teraz pracownik da radę pracować 48h non stop bez płatnych nagdodzin

    wystarczy troszkę prądu

    oj zapomniałem powiedzieć, że pampersy dla kasjerek w promocji po 10zł/sztuka

    a jak nie zapłaci to do miski pod kasą

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA