REKLAMA
REKLAMA

Central Market przy Dworcu Centralnym zyskał logo Top Market

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2013 10:38

Niezależnych dotychczas sklep Central Market, działający w podziemiach Dworca Centralnego, przy lokalu Mc'Donalds został partnerem sieci Top Market. W ten sposób sklep znalazł się w sieci Polskiej Grupy Supermarketów.

REKLAMA
Sklep Central Market ze względu na specyficzną lokalizację oferuje duży wybór produktów na szybkie zakupy, m.in. śniadaniowe czy przekąski nadające się do zjedzenia w podróży, czyli asortyment convenience.
Od końca kwietnia do początku lipca 2013 roku Polska Grupa Supermarketów przyłączyła do sieci 12 sklepów. Placówki są zlokalizowane w następujących miejscowościach: Warszawa (3), Biała Rawska, Wołomin, Skomielna Biała, Jedlnia-Letnisko, Ożarów Mazowiecki, Limanowa, Konstancin-Jeziorna, Lublin, Skalbmierz.
Polska Grupa Supermarketów (PGS) jest organizacją niezależnych detalistów branży spożywczej. Powstała z inicjatywy Warszawskiej Grupy Supermarketów. W styczniu w podwarszawskim Pruszkowie firma uruchomiła magazyn centralny. Na 1000 mkw. sieć obsługuje dostawy w trybie cross dock.
  • wyjebany klient 2014-12-25 21:14:30

    I co z tego się pytam? Soplica Orzechówka 0,5l cena 31.50 zł podczas gdy wszędzie po 19.99 do max 24 zł. 50% narzutu na wódkę od rekomendowanej ceny detalicznej, to normalne jest? to sklep spożywczy a nie stacja benzynowa,

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA