REKLAMA
REKLAMA

Centrala Aldiego musi zmierzyć się z zarzutami o skandaliczne traktowanie stażystów

Autor: gazeta.pl/Deutsche Welle 20 września 2013 23:48

Centrala Aldiego musi zmierzyć się z zarzutami o skandaliczne traktowanie stażystów

Jeden z menedżerów Aldiego z okrucieństwem traktował uczniów zawodu: krępował ich za pomocą taśmy foliowej, mazał flamastrem po twarzy i groził, że zamknie ich w chłodni - informuje gazeta.pl za Deutsche Welle.

REKLAMA
W centralnym magazynie dyskontowej sieci Aldi-Sued w Mahlbergu dochodziło do skandalicznego traktowania uczniów zawodu, którzy podpadli menedżerowi czy innym pracownikom tej placówki. Przywiązywali oni młodych, uczących się zawodu pracowników do betonowych filarów, krępując ich foliową taśmą.

Magazyn powołuje się na książkę byłego menedżera Aldiego, która wkrótce ma się ukazać na rynku. Przełożeni mieli przyglądać się tym szykanom, nie ingerując. Sceny pokazujące, co rozgrywało się w magazynie w Mahlbergu, można było także obejrzeć na Facebooku. Jedna z ofiar przyznała, że nie miała odwagi złożyć doniesienia na policję o sytuacji w firmie w obawie o utratę pracy. 

Kierownictwo Aldi Sued oświadczyło w rozmowie ze "Spieglem", że jest "oburzone" tymi relacjami. Firma obiecuje, że "zrobi wszystko, by wyjaśnić, czy te zarzuty są uzasadnione" - czytamy w gazeta.pl za Deutsche Welle.

  • Gast 2013-09-22 20:17:03

    Ich denke dass, das ist unmöglich!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA