PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Centrum Grafit świeci pustkami. Kupcy wypowiadają umowy

Autor: wyborcza.biz 20 sierpnia 2012 10:35

W Centrum Biznesu "Grafit" przy ul. Namysłowskiej we Wrocławiu, które miasto zbudowało jako rekompensatę dla kupców z pl. Grunwaldzkiego, działa niespełna 40 spośród 150 stoisk. A będzie jeszcze mniej, bo rozczarowani sprzedawcy wypowiadają umowy - podała wyborcza.biz.

W sześciokondygnacyjnym budynku z podziemnym parkingiem jest miejsce dla 150 lokali handlowych na parterze i pierwszym piętrze. Jednak otwarte pod koniec maja centrum Grafit od początku świeci pustkami. Ci, którzy zdecydowali się wynająć powierzchnię, są załamani.

Kupcy, którzy wynajmują powierzchnię w Graficie, założyli stowarzyszenie i będą się domagać od Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, która jest odpowiedzialna za inwestycję, odszkodowania za straty, które ponieśli.

Jak informuje wyborcza.biz, miesięczna stawka czynszu w centrum to 70-80 zł za metr.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • szopen 2012-09-05 15:45:09

    Niestety w tym kraju komuś zależy na tym by bazary likwidować i przenosić je do jakiś pseudo centrum handlowych, w których nie mają racji bytu,

    Bazary powinny być w każdym większym mieście jak ma to miejsce na zachodzi czy wschodzie , ale uporządkowane i odpowiednio opodatkowane. Niestety rząd woli wzmacniać intruzów niż chronić rodzimy rynek

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane