REKLAMA
REKLAMA

Centrum handlowe Sosonowiec zamknięte przez likwidację hipermarketu

Autor: www.dlahandlu.pl 7 czerwca 2016 10:20

Jak już informowaliśmy, 7 czerwca Centrum Handlowe Sosnowiec zlokalizowane przy ulicy Baczyńskiego zakończyło działalność. Powodem decyzji jest zakończenie w tym dniu działalności znajdującego się w obiekcie operatora spożywczego. Hipermarket był głównym najemcą obiektu, bez którego dalsza działalność centrum jest nieuzasadniona.

REKLAMA

- Umowy z pozostałymi najemcami zostały rozwiązane za porozumieniem stron. Klienci Centrum Sosnowiec zostali z wyprzedzeniem poinformowani o jego zamknięciu. Właściciele centrum ustalają dalszą strategię dotyczącą jego funkcji i przeznaczenia w przyszłości. Obiekt wraz z terenem, na którym leży, pozostanie pod stałym nadzorem technicznym i monitoringiem ochrony mienia - informują nas przedstawiciele centrum.

Przypomnijmy, właścicielami obiektu są IntReal International Real Estate Kapitalanlagegesellschaft mbH oraz OIK Sosnowiec Retail Project sp. z o o. Głównym najemcą obiektu był hipermarket Real, który po przejęciu przez Grupę Auchan, miał zmienić szyld na bi1. Tak się jednak nie stało. Sklep od września działał bez szyldu.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12735

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA