REKLAMA
REKLAMA

Centrum Medyczne Damiana w Koneserze

Autor: pr 10 grudnia 2015 10:45

Od dwóch miesięcy prace na budowie komercyjnej części Centrum Praskiego Koneser idą pełną parą. W obiekcie swoją przychodnię oraz aptekę otworzy Centrum Medyczne Damiana, które wynajęło 1 085 mkw. powierzchni w budynku „Kadzielnia”.

REKLAMA

Obie placówki będą zlokalizowane odpowiednio na 1. piętrze oraz parterze centrum.

Komercyjna część Centrum Praskiego Koneser – realizowana przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development S.A. – obejmuje 25 500 mkw. powierzchni biurowych, liczne restauracje, Campus Warsaw (otwarty przez Google w listopadzie br.), centrum konferencyjne, hotel oraz Muzeum Polskiej Wódki. Tuż obok znajduje się również część mieszkalna (docelowo 330 loftów i soft-loftów), realizowana samodzielnie przez BBI Development S.A.

 

  • mamkaela 2015-12-17 19:05:47

    No fajnie na terenie Konesera mogłoby być kolejne zamknięte na 4 spusty osiedle a będzie praktycznie wszystko. Bardzo fajne rozwiązanie by stworzyć nareszcie taki użytkowy kompleks który nie będzie zatłoczonym centrum handlowym czy wielkim brzydkim wieżowcem! Fajnie będzie po wizycie u lekarza np. zabrać dziecko na pizze i spacer po alejkach w kwartale na Ząbkowskiej. Takich rozwiązań potrzebuje Praga by pokazać jak wspaniały drzemie w niej potencjał i jak wiele się tu zmienia. Brawo Koneser!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA