REKLAMA
REKLAMA

CH Klif z aplikacją mobilną i technologią Beacon

Autor: dlahandlu.pl 27 października 2014 09:24

Twórcy mobilnej aplikacji shoppingowej hop2shop na 3 listopada 2014 roku zapowiada premierę BEACONA. Urządzenie, w pełni zintegrowane z aplikacją hop2shop, będzie łączyło technologię beacona z HOPBOX'em - urządzeniem emitującym ultradźwięki i pozwalającym na geolokalizację użytkownika. Może być wykorzystane w sklepie, galerii, salonie kosmetycznym, obiekcie sportowym, muzeum, innych miejscach.

REKLAMA

Hop2shop to aplikacja z kategorii shopping, fashion, lifestyle dostępna dla smartfonów z systemami iOS i Android. Hop2shop to także klub lojalnościowy (kupony, punkty wymienne na nagrody).  Hop2shop oferuje: video (pokazy mody, relacje z eventów, filmy, przepisy), zdjęcia, recenzje.
Jak zapowiadają twórcy, aplikacja hop2shop będzie mogła działać z beaconami już od 3 listopada 2014 roku. Urządzenie, dostępne dla prawie 99 proc. smartfonów na polskim rynku i współpracuje z iHOPBOX'em (tradycyjnym boxem hop2shop emitującym ultradźwięki, połączonym z beaconem).
Dzięki zintegrowanemu systemowi hop2shop i beacon, aplikacja przypomni nam produkty i oferty wcześniej polubione i zachowane w sklepie partnera prezentowanym w hop2shop.
Informacje prezentowane są w czasie rzeczywistym. Aplikacja oparta jest o system lokalizowania użytkownika podczas wejścia do sklepu (emiter dźwięku HOPBOX lub beacon). Aplikacja umożliwia również wyświetlanie reklam, oferowanie promocji, kuponów.
  • ekonsulting 2015-06-23 02:13:35

    mobilne foldery i katalogi:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA