REKLAMA
REKLAMA

CH Rzeszów Plaza poszerza ofertę

Autor: pr 5 czerwca 2012 12:58

Centrum handlowe Rzeszów Plaza pozyskało właśnie nowego najemcę. W dniach 2-3 czerwca 2012 r. miało miejsce otwarcie sklepu Scarlet Outlet o powierzchni 59 mkw.

REKLAMA
W związku z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, w Rzeszów Plaza powstało stoisko „Strefa Kibica", które zlokalizowane jest na parterze centrum handlowego, w głównym pasażu. Punkt posiada szeroką ofertę specjalnych gadżetów licencjonowanych przez UEFA, co oznacza, że fani piłki nożnej mają możliwość nabycia okolicznościowych pamiątek oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów niezbędnych do kibicowania podczas zbliżających się meczów. Akcesoria kibica związane z EURO 2012 to m.in. koszulki, piłki, torby, czapki, kubki, ręczniki, gry dla dzieci, pamięci USB oraz wiele innych rzeczy.

Po rozbudowie całkowita powierzchnia najmu Rzeszów Plaza wynosi około 19 500 mkw. Powiększenie centrum polegało na dobudowaniu dwóch kondygnacji handlowych, połączeniu centrum handlowego z hipermarketem E.Leclerc zadaszonym pasażem oraz wybudowaniu pięciopoziomowego parkingu na terenie dawnego salonu samochodowego Auto-Res.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA