REKLAMA
REKLAMA

Chrupki zbożowe Sante Smart Teens

Autor: pr 7 października 2016 09:26

Chrupki zbożowe Sante Smart Teens Fot. mat.pras.

Firma Sante wprowadza na rynek kolejny produkt śniadaniowy, tym razem stworzony specjalnie dla dzieci. Sante Smart Teens to chrupki zbożowe w pięciu smakach bez żadnych sztucznych dodatków – w 100% ze składników pochodzenia naturalnego.

REKLAMA

Zawierają pełne ziarno, naturalną witaminę C z aceroli wzmacniającą odporność i dodatek inuliny – naturalnego prebiotyku. Smart Teens to chrupki zbożowe dostosowane do specjalnych potrzeb żywieniowych dzieci – pokochają je nawet największe niejadki.

Sante Smart Teens to produkt śniadaniowy stworzony w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. To chrupki zbożowe bez dodatku substancji konserwujących i wzmacniaczy smaku (w tym glutaminianów), sztucznych aromatów i barwników oraz emulgatorów i substancji spulchniających. Inaczej niż podobne produkty z kategorii śniadaniowej dla dzieci zawiera wyłącznie aromaty naturalne i naturalną witaminę C z aceroli. Aromaty naturalne i naturalne ekstrakty roślinne są lepiej przyswajalne przez organizm i znacznie droższe niż identyczne z naturalnymi lub sztuczne, jednak cena Smart Teens jest konkurencyjna, ponieważ misją firmy Sante jest dostarczanie zdrowej żywności wszystkim dzieciom. Dietetycy przestrzegają, że żywność wysokoprzetworzona jest trudniej trawiona i powoduje otyłość. Smart Teens to produkt zawierający wyłącznie niskoprzetworzone składniki, stworzony specjalnie dla dzieci i odpowiadający ich potrzebom żywieniowym w okresie intensywnego wzrostu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4233

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA