REKLAMA
REKLAMA

CityFit: nowa marka klubów fitness w CH Plaza Rzeszów

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 10 marca 2014 09:21

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów jako pierwsze w Polsce podpisało umowę najmu z nową marką klubów fitness — CityFit. Klub ruszy w maju 2014 roku. Klub znajdować się będzie na pierwszym piętrze centrum i zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. CityFit to nowa marka fitness na polskim rynku, planująca ekspansję w całym kraju.

REKLAMA
Klub, który zostanie otwarty w Rzeszowie w maju, będzie pierwszą lokalizacją CityFit w Polsce. Kolejne mają powstać m.in. w Wałbrzychu i największych miastach w Polsce - Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie czy Gdańsku.  City Fit zaproponuje swoim klientom nowy koncept w tym segmencie rynku. Marka została stworzona specjalnie dla polskiego rynku, wprowadzając low-costowy koncept, który jest znany m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie jest najszybciej rosnącym segmentem rynku health & fitness.

- Rzeszowski CityFit będzie jednym z najnowocześniejszych klubów nie tylko na Podkarpaciu, ale także w całej Polsce. Chcemy zaoferować mieszkańcom najwyższą jakość urządzeń i usług, zachowując przy tym dostępność cenową oraz elastyczność oferty. Jestem przekonany, że dzięki tym zaletom oraz bardzo dobrej lokalizacji CityFit stanie się klubem pierwszego wyboru dla mieszkańców Rzeszowa i okolic - mówi Nicholas Moses, Dyrektor GeneralnyCityFit.

Plaza Rzeszów to dwupoziomowe centrum handlowe z ponad 70 lokalami handlowymi i punktami usługowymi. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. miejsc parkingowych. Zarządcą obiektu jest Keen Property Management.
 • Bandyta 2014-04-22 13:58:16

  I dobrze, może część spasionej hołoty tam przejdzie i nie będą zajmować miejsca normalnym, zdrowym ludziom.

 • buga 2014-04-07 09:31:37

  i gdzie jest ta siedziba

 • Katarzyna 2014-03-10 13:55:42

  Czy istnieje możliwość uzyskania kontaktu telefonicznego bądź mailowego do osoby odpowiedzialnej za rozwój sieci klubów fitness CityFit w Polsce?

  Jak na razie udało mi się znaleźć jedynie adres siedziby spółki.

  Bardzo pomocny byłby jednak kontakt telefoniczny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA