PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Co trzeci właściciel placówki stacjonarnej deklaruje chęć założenia sklepu online

www.portalspozywczy.pl 10 czerwca 2016 21:22

33 proc. właścicieli sklepów offline planuje uruchomienie sprzedaży w sieci – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy DreamCommerce, dostawcy oprogramowania gotowych sklepów internetowych Shoper. Przedsiębiorcy rozumieją, że sprzedaż w internecie to dla nich większa liczba zainteresowanych klientów i większe możliwości.

Co trzeci właściciel sklepu, który pracuje poza internetem, zadeklarował chęć założenia sklepu online w dającej się określić perspektywie czasowej – wynika z badania przeprowadzonego przez pracownię Millward Brown na zlecenie DreamCommerce. Za najważniejsze zalety tego kanału sprzedaży uznają oni dotarcie do nowych klientów i związane z tym zwiększenie obrotów (większy rynek zbytu). Na kolejnych miejscach wymieniane są: łatwość w dotarciu do klienta, brak konieczności prowadzenia magazynu stacjonarnego i elastyczny czas pracy.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Margaret 2016-06-15 11:32:46

    Wcale się dziwię, że jest taka popularność sklepów internetowych. Przeczytajcie bardzo ciekawy artykuł o zaletach takiego rodzaju działalności alterweb.pl/-kilka-slow-o-zaletach-sklepow-internetowych. Jest to biznes, dzięki któremu szybko możemy stać się popularni i zdobyć dużą ilość klientów w krótkim czasie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane