COSTA by coffeeheaven ma 30 kawiarni na polskim rynku

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2013 10:07

W ostatnim tygodniu otwarte zostały w Warszawie kolejne dwie kawiarnie Costa by coffeeheaven - w nowej siedzibie T-Mobile oraz w kompleksie biurowym Nordea House. Łącznie CHI Polska zarządza trzydziestoma kawiarniami tej marki w całej Polsce.


Spółka CHI Polska realizuje zapowiedziany w listopadzie 2012 roku rozwój marki COSTA by coffeeheaven. Licząc najnowsze dwie lokalizacje, powstało łącznie trzydzieści kawiarni w ciągu kilku miesięcy od launchu nowego konceptu kawowego, jakim jest połączenie cech dwóch kawiarni należących do CHI Polska S.A.: działającej od 12 lat coffeeheaven oraz COSTA COFFEE, marki z ponad 40-letnim doświadczeniem na światowym rynku kawiarni.

21 maja br. została otwarta 29. kawiarnia przy ul. Marynarskiej 12 - w głównej siedzibie operatorakomórkowego T-Mobile. Zajmuje ona powierzchnię 34 mkw., z czego Klienci mają do dyspozycji 25 mkw. z miejscami do siedzenia w ogródku kawowym. Z kolei otwarcie trzydziestej COSTA by coffeeheaven nastąpiło 24 czerwca br. Kawiarnia zajmuje powierzchnię 123,10 mkw. i mieści się na parterze biurowca Nordea House, przy ul. Chłodnej 52, w nowej siedzibie firmy CHI Polska.

Spółka CHI Polska zapowiedziała kolejne otwarcia marki COSTA by coffeeheaven w przeciągu najbliższych miesięcy, zarówno w Warszawie, jak i w innych regionach Polski. 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane