REKLAMA
REKLAMA

Costa Coffee liderem branży kawiarnianej w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 26 sierpnia 2015 09:14

Na stale rozwijającym się rynku kawiarnianym marka już zajęła pozycję lidera. COSTA COFFEE otworzyła trzy nowe kawiarnie w Warszawie, Poznaniu
i Lublinie.

REKLAMA

Nowa kawiarnia COSTA COFFEE w Warszawie została otwarta w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska, u zbiegu ul. Targowej i al. Solidarności.

Równolegle COSTA COFFEE zainaugurowała swoją działalność w CH Atrium Felicity, przy Alei Wincenta Witosa w Lublinie. Niebawem w Lublinie będą funkcjonowały aż trzy kawiarnie pod marką COSTA COFFEE – oprócz nowego lokalu w Atrium Felicity, jeszcze dwie kawiarnie w Centrum Handlowym Lublin Plaza będą działały pod szyldem COSTA COFFEE.

COSTA COFFEE zadebiutowała również na poznańskim rynku. Nowa kawiarnia położona w kameralnej kamienicy na rogu Starego Rynku i ul. Świętosławskiej. W tym roku jeszcze trzy kolejne kawiarnie – jedna w Starym Browarze i dwie w Galerii Malta – będą działały pod marką COSTA COFFEE.

Do końca bieżącego roku finansowego (kończącego się w lutym 2016 r.) w Polsce działać będzie już
ok. 115 kawiarni COSTA COFFEE i ok. 220 maszyn COSTA EXPRESS. W kolejnych latach dynamika rozwoju wzrośnie, czego efektem będzie kilkanaście otwarć rocznie. W perspektywie 5-7 lat liczba kawiarni się podwoi, a liczba urządzeń vendingowych – potroi.

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA