REKLAMA
REKLAMA

Crunchips promuje konkursem limitowaną edycję chipsów

Autor: wirtualnemedia.pl 21 maja 2012 10:00

Ruszyła kampania nowego wariantu chipsów Crunchips Tugeza. Akcja obejmuje konkurs na Facebooku, w którym można wygrać imprezę w Tugeza Busie. Kampania promuje limitowaną edycję chipsów Crunchips Tugeza o smaku serowo-czosnkowym, które są z jednej strony gładkie, a z drugiej faliste.

REKLAMA
Konkurs Crunchips Tugeza Bus polega na dobraniu spośród swoich znajomych na Facebooku grupy osób, która utworzy „imprezową paczkę", a następnie zrobieniu wspólnego zdjęcia lub filmu, w którym występuje cała grupa. Dodatkowo po przesłaniu materiału do aplikacji konkursowej należy opublikować odpowiedź na pytanie: "Dlaczego Twoja paczka jest wyjątkowa?".

Aplikacja umieszczona została na fanpage'ach marki Crunchips oraz Radia Eska. Spośród 15 zgłoszeń, które otrzymają najwięcej głosów od fanów, jury codziennie wybiera jedną osobę, która otrzymuje nagrodę pieniężną. Natomiast co tydzień wybierana jest osoba, która na jedną weekendową noc otrzymuje do dyspozycji Tugeza Busa - specjalnie przygotowany i obrandowany autobus, w którym można zorganizować imprezę ze znajomymi.

Konkurs, który został podzielony na cztery tygodniowe etapy i zakończy się 9 czerwca br., wspierany jest kampanią na Facebooku oraz na antenie Radia Eska. Wiadomość o wygranej przekazuje zwycięzcy jeden z dj'ów stacji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA