REKLAMA
REKLAMA

Cukier Królewski promuje się konkursem

Autor: dlahandlu.pl 25 października 2010 15:32

Przez blisko trzy miesiące, Cukier Królewski rozda ponad 1 000 nagród gwarantowanych w postaci sprzętu AGD oraz słodkich książek kucharskich. Po zakończeniu promocji, wyłoniony zostanie zwycięzca nagrody głównej, którą jest 2-osobowa podróż do Toskanii. Szczegółowe informacje na temat konkursu znaleźć można na 1-kilogramowych opakowaniach cukru białego oraz stronie producenta - www.cukier-krolewski.pl.

REKLAMA

Promocja potrwa do 28.01.2011 roku. Do konkursu może przystąpić każdy, kto zakupi przynajmniej jedno opakowanie promocyjnego białego Cukru Królewskiego. Następnie wystarczy zgłosić swój udział w konkursie, wysyłając SMS-a z hasłem promocyjnym umieszczonym na opakowaniu lub rejestrując się na stronie Cukru Królewskiego, jak najbliżej pełnej godziny. Zgłoszeń do konkursu można dokonywać wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00.


W I etapie promocji, na uczestników czekają nagrody kulinarne w postaci robotów kuchennych i blenderów marki Philips oraz słodkich książek kucharskich autorstwa aktorki Moniki Mrozowskiej - „Fajna babka, ale ciacho". Są to nagrody gwarantowane, które rozdawane będą co godzinę. Podczas całego okresu trwania promocji, do rąk konsumentów trafi ich łącznie ponad 1 000. Etap II to rywalizacja o nagrodę główną - 2-osobową wycieczkę kulinarną do słonecznej Toskanii. Zwycięzcą II etapu promocji zostanie osoba, która w jak najciekawszy sposób opisze swój ulubiony produkt marki Cukier Królewski. Zgłoszenia do tej części konkursu dokonać można na stronie www.cukier-krolewski.pl.

Konkurs marki Cukier Królewski otrzyma silne wsparcie medialne w postaci:  reklamy w prasie branżowej, konsumenckiej i Internecie, mobilnej reklamy outdoorowej w wybranych miastach, kampanii PR w prasie i mediach elektronicznych,uruchomionej na ten czas podstrony internetowej informującej o regulaminie promocji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA