REKLAMA
REKLAMA

Cukiernia Sowa i Centrum Wina pojawią się w Porcie Łódź

Autor: dlahandlu.pl 15 lipca 2010 13:49

W ciągu najbliższych miesięcy portfolio najemców Portu Łódź poszerzy się. Na lipiec, sierpień i wrzesień planowane są otwarcia 9 nowych lokali.

REKLAMA

W lipcu pierwszych klientów zaprosi Cukiernia Sowa. We wrześniu Port Łódź wzbogaci się o Centrum Wina.Od sierpnia w Porcie Łódź pojawią się sklepy Oodji, Bergson, Puma i Bata, drogeria SuperPharm oraz KFC, a we wrześniu Mango.

Port Łódź to park handlowy, którego inwestorem i deweloperem jest IKEA.

  • kurczątko 2010-08-09 12:39:55

    A ja muszę powiedzieć że mam inne wrażenie. Może na początku było dziwnie ale teraz uważam że obsługa jest o niebo milsza i od Manufakturowej a kolejki ... jak zawsze w Sowie... w Porcie jest przynajmniej gdzie uśąść i gdzie wypić pyszną kawkę a nie kwaśną ILLY bez dobraego mleka z kogoś torbą na twarzy.

    Zamawiałam tez towty tu i tu ... i w Porcie napewno były dzisiejsze i świeższe. A to że brakuje bezowego..... wolę pomarańczowy i to jest gust każdego z nas.

  • jajownik 2010-07-29 09:44:37

    Cukiernia Sowa jest już czynna,ale...

    Obsługa jest fatalna ,panie nie mają pojęcia o prowadzeniu kawiarni.Kolejki czasem są b.dłuuugie!!Wybór tortów też jest czasem żaden.O godz 16 zapomnijcie o wyborze.Ciasto często jest "wczorajsze" i pani wprost:"nie poleca".Jeśli miałabym porównać do Manufaktury to jak dzień do nocy.Szkoda..........:(

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA