REKLAMA
REKLAMA

Cushman & Wakefield zarządcą Sarniego Stoku i Ferio Konin

Autor: dlahandlu.pl 13 maja 2016 09:45

Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządza dwiema nieruchomościami handlowymi Union Investment: Sarnim Stokiem w Bielsku-Białej i Ferio Konin.

REKLAMA

Cushman & Wakefield zarządza Sarnim Stokiem w Bielsku-Białej od 2006 r. Po zakupie nieruchomości w 2015 r. firma Union Investment zdecydowała się podpisać umowę z dotychczasowym zarządcą. Sarni Stok oferuje ponad 30 tys. m kw. powierzchni handlowej i atrakcyjną ofertę, z markami takimi jak Carrefour, Media Markt, TK Maxx, H&M, New Yorker, JULA, Reserved, Empik, Smyk czy Rossmann.

W kwietniu 2016 r. Union Investment zostało nowym właścicielem Ferio Konin, największego centrum handlowego w regionie. Zasięg oddziaływania galerii obejmuje ponad 300 tys. mieszkańców Konina i okolic. Centrum o powierzchni 40 tys. m kw. jest w pełni wynajęte, a międzynarodowy zestaw najemców zapewnia kompleksową ofertę handlową, w tym supermarket oraz sklepy największych operatorów z branży modowej, sportowej, RTV i DIY. Nowy właściciel powierzył zarządzanie nieruchomością firmie Cushman & Wakefield, dotychczasowemu zarządcy.

Union Investment Real Estate GmbH i Union Investment Institutional Property GmbH to międzynarodowe spółki zajmujące się zarządzaniem inwestycjami na rynku nieruchomości. Obecnie zarządzają aktywami wartymi 28,5 mld euro w 10 funduszach nieruchomościowych w 24 krajach, z czego 23,7 mld euro przypada na trzy fundusze inwestorów prywatnych, a 4,8 mld euro na dwa fundusze instytucjonalne i pięć funduszy specjalnych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA