REKLAMA
REKLAMA

Czerwona Torebka przygotowuje osiem kolejnych pasaży w Zachodniopomorskiem

Autor: dlahandlu.pl 26 lipca 2012 14:55

Na pierwszą połowę sierpnia zaplanowano otwarcie kolejnego pasażu Czerwona Torebka w Sianowie. Dotąd na terenie całego kraju funkcjonuje już 9 obiektów. Na przełomie lipca i sierpnia dołączą kolejne cztery. Mieszkańcy Sianowa pierwsze zakupy w pasażu zrobią 11 sierpnia. W przygotowaniu znajduje się kolejnych osiem obiektów, które powstaną w woj. zachodniopomorskim.

REKLAMA

Od marca w zachodniopomorskim działa obiekt w Szczecinie-Warzymicach, w najbliższy weekend (28.07) dołączy do niego Czerwona Torebka w Białogardzie. Pasaż w Sianowie będzie trzecią w kolejności otwartą inwestycją w tym województwie. 

Pasaże handlowe Czerwona Torebka to jednokondygnacyjne obiekty zbudowane z kilku modułów. Konstrukcja obiektów pozwala na łączenie poszczególnych segmentów w większe całości, a tym samym lepsze dopasowanie do wymagań najemców. Do każdego z lokali usytuowanego w Czerwonej Torebce prowadzi odrębne wejście z parkingu. Oferta lokalowa platformy kierowana jest do handlowców z różnych branż.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie  do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. Pasaże lokalizowane są w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, na styku najważniejszych miejskich szklaków komunikacyjnych oraz  w istotnych obszarach handlowych poszczególnych miast.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA