REKLAMA
REKLAMA

Część wydawców wstrzymuje dostawy do Merlin.pl

Autor: wyborcza.biz 3 kwietnia 2015 09:41

Część wydawców wstrzymuje dostawy do Merlin.pl Fot. za merlin.pl

Część wydawców i dystrybutorów wstrzymała dostawy do sklepu internetowego Merlin.pl. To wynik przeterminowanych zobowiązań finansowych - podaje wyborcza.biz

REKLAMA

Wydawnictwa Prószyński, Zysk, Sonia Draga czy największy dystrybutor książek Olesiejuk to tylko część firm, które w ostatnich tygodniach wstrzymały dostawy do sklepu internetowego Merlin.pl.

Marek Dobrowolski, dyrektor handlowy wydawnictwa Nasza Księgarnia, mówi wyborczej.biz, że Merlin problemy ze spłatą zobowiązań finansowych z przerwami ma już od około dwóch lat.

Istnienia zaległych zobowiązań nie neguje prezes Merlina. - Zdaję sobie sprawę ze zobowiązań finansowych, ale przyznam, że nie znam żadnej firmy handlowej, która ich na rynku nie posiada - mówi wyborczej.biz Tomasz Kowalski, prezes Merlin.pl.

Prezes Merlina zapewnia, że zaległe zobowiązania zostaną spłacone

Czytaj więcej w wyborczej.biz

 • Andowski 2015-04-08 21:07:38

  Ja znam kilka firm które nie mają problemów z regulowaniem zobowiązań ..a opowieści pana Prezesa Kowalskiego to zwykłe bzdury i medialny bełkot. Tak to jest jak się pracuje z firmie gdzie są tradycje w nieplaceniu ...i to nie chodzi o Merilna, lecz obecnego wlasciciela

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
 • Max

  4,60

 • Śr

  3,11

 • Min

  2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA