REKLAMA
REKLAMA

Cztery banki wydawcami V.me by Visa w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 6 lipca 2015 11:15

Getin Bank jako czwarty, po ING Banku Śląskim, Santander Consumer Banku i Raiffeisen Polbanku, udostępnił konsumentom portfel elektroniczny V.me by Visa.

REKLAMA

Wkrótce portfel udostępni Bank Zachodni WBK, a kolejne banki przygotowują się do wdrożenia. W ramach rozbudowy sieci akceptacji portfela do grona detalistów przyjmujących płatności V.me by Visa dołączyli m.in. Empik.com oraz przewoźnik PolskiBus. Łącznie już ponad 10 tys. sklepów internetowych w Polsce akceptuje płatności dokonywane za pomocą portfela.

- Płatności polskimi kartami za zakupy online zyskują na popularności – jak pokazują dane Visa Europe za I kwartał br., liczba takich transakcji wzrosła aż o 37 proc. w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej. Dalszemu dynamicznemu rozwojowi e-handlu będzie sprzyjać upowszechnianie się portfela V.me by Visa – komentuje Małgorzata Ciszecka, menedżer odpowiedzialna w Visa Europe za rozwój usługi w Polsce.

- Ściśle współpracujemy z detalistami, którzy rozpoczęli akceptację portfela, nad promowaniem tej usługi wśród ich klientów. W tej chwili trwają promocje z sieciami Empik oraz Saturn, a w czerwcu zakończyły się promocje płatności poprzez V.me by Visa zorganizowane wspólnie z Multikinem oraz siecią Piotr i Paweł. W najbliższych miesiącach planujemy kolejne takie działania z innymi detalistami – podsumowuje Małgorzata Ciszecka.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA