REKLAMA
REKLAMA

Cztery Decathlony wystartują do końca roku

Property News 30 lipca 2013 10:40

Sieć Decathlon tylko do końca tego roku planuje otwarcie czterech kolejnych sklepów. Chodzi o placówki w Płocku, Szczecinie, Katowicach i Poznaniu - dowiedział się portal Propertynews.pl.

REKLAMA
Decathlon w Płocku powstanie przy obecnie budowanym Centrum Handlowym Graniczna. Zgodnie z informacjami otwarcie sklepu ma nastąpić w listopadzie.

Obiekt w Katowicach jest realizowany przy hipermarkecie Auchan. Sklep będzie oferował 3,2 tys. mkw. powierzchni sprzedaży. Łącznie Decathlon zajmie 4,5 tys. mkw. W markecie powstanie łącznie 50 nowych miejsc pracy.

Inwestycja w Szczecinie powstaje w ramach Marcredo Center. Będzie to retail park o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga - jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. Oprócz Decathlona w obiekcie wystartują:, Jula, sklep z elektroniką użytkową, sklep meblowy oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na grudzień 2013 roku.

Czwarta placówka, jaka zostanie otwarta w tym roku, będzie zlokalizowana w Poznaniu przy CH Auchan Komorniki. Inwestycja mieści się przy ul. Głogowskiej. Klienci na terenie centrum handlowego mają do dyspozycji ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji.

W tym momencie Decathlon w Polsce dysponuje siecią 29 placówek. Łączna powierzchnia handlowa sieci to około 100 tys. mkw. Średnia powierzchnia jednego sklepu wynosi około 3,5 tys. mkw.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA