REKLAMA
REKLAMA

Darmowa dostawa z wniesieniem produktów wielkogabarytowych w Agito.pl

Autor: pr 14 lipca 2016 11:30

Firma Agito.pl uruchomiła usługę bezpłatnego wniesienia zamówionych produktów wielkogabarytowych do mieszkania lub domu klienta. Kurierzy wniosą, rozpakują i ustawią sprzęt w odpowiednim miejscu oraz pozbędą się zbędnych opakowań. Usługa dostępna będzie bezpłatnie do końca lipca.

REKLAMA

- Klienci w Polsce oczekują już nie tylko dużej liczby produktów i niskich cen, ale również rzeczy sprawiających, że zakupy przez internet stają się rzeczywiście prostsze i wygodniejsze, niż wizyta w tradycyjnym sklepie. Dostawa z wniesieniem to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Obecnie jest bezpłatna, bo chcemy zobaczyć jaka będzie reakcja na tą propozycję. Na podstawie informacji zwrotnych będziemy ją dalej rozwijać. Tak samo jak i inne usługi Agito.pl – powiedział Remigiusz Chrzanowski, Dyrektor Zarządzający Agito.pl.

Usługa bezpłatnego dostarczenia wraz z wniesieniem do mieszkania sprzętu z kategorii dużego AGD uruchomiona została wraz ze startem „Tygodnia urządzania w Agito.pl”.

Promocją darmowego wniesienia towarów wielkogabarytowych objęta jest cała kategoria dużego AGD oraz większość oferty przy zamówieniu o wadze powyżej 30 kg. Usługa realizowana jest dzięki współpracy z firmą DTS.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA