REKLAMA
REKLAMA

Dekada Kraków z salonem Empik

Autor: dlahandlu.pl 2 lipca 2013 13:07

W galerii Dekada Kraków salon o pow. 260 mkw. otworzy Empik. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

REKLAMA

Wśród najemców obiektu znajduje się m.in. delikatesy Alma, Pepco, Rossman, Apteka Centrum Zdrowia, PKO BP oraz Alior Bank. 
Zlokalizowana przy ul. Stojałowskiego, niedaleko autostrady A4, DEKADA Kraków to obiekt należący do sieci galerii handlowych budowany przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 400 mkw. zlokalizowanych zostało 16 lokali, a galeria dysponuje parkingiem na 100 miejsc.

Na rynku polskim marka obecna jest od 2011 roku. Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów, Kraków i Olsztyn. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną obiekty w Brodnicy, Rypinie, Grójcu, Nowym Targu i Malborku. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych DEKADA są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11505

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA