REKLAMA
REKLAMA

Dekada Myślenice z supermarketem Tesco oddana do użytku

Autor: www.dlahandlu.pl 15 lipca 2011 12:04

Dekada Myślenice to funkcjonalny i nowoczesny obiekt handlowy. Znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od historycznego rynku i zabytkowych kamienic. Tuż obok przebiega droga E77 - popularna Zakopianka. Obszar oddziaływania Galerii to aż 252 tys. osób, które mogą dotrzeć do niej w ciągu 30 minut.

REKLAMA
Część handlowa zajmuje 3 400 mkw. powierzchni GLA. Jej głównymi najemcami są: supermarket Tesco, drogeria Rossmann, salon multimedialny Empik, sklep obuwniczy CCC, sklep z odzieżą i artykułami codziennego użytku Pepco, sklep z obuwiem Laura Messi, punkt obsługi sieci telefonicznej Play także Apteka Zdrowie. Dekada Myślenice to pierwszy oddany do użytku obiekt wchodzący w skład nowej sieci centrów handlowych typu convenience. Jest to rodzaj centrum handlowego, które pozwala konsumentom na wygodne zakupy pierwszej potrzeby.

Do dyspozycji klientów dostępny jest parking na 70 aut. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Archada. Generalnym wykonawcą prac była firma IDS-BUD Sp. z o.o.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA