REKLAMA
REKLAMA

Delikatesy Premium planują otwarcie ok. 45 placówek w 2015 roku

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2015 09:31

W listopadzie i grudniu sieć uruchomiła razem ze swoimi franczyzobiorcami na terenie całego kraju 13 sklepów Delikatesy Premium. W ubiegłym roku ruszyło 45 sklepów w formacie Delikatesy Premium. Należy się spodziewać, że rok bieżący firma zakończy z podobną liczbą otwarć.

REKLAMA

Większość otwarć w pierwszym kwartale br. nastąpi w marcu, przed Wielkanocą. Uruchomienie w tym czasie sklepu Delikatesy Premium zapowiada prezes Eugeniusz Miś z GS Grodzisko. Spółdzielnia już pod koniec ubiegłego roku ruszyła ze sklepem pod szyldem Delikatesy Sezam powiększając powierzchnię handlową i magazyn swojego sklepu w Wólce Grodziskiej. Kolejną placówkę chce wprowadzić do sieci Delikatesy Premium właśnie przed świętami.
Na Pomorzu ruszyły Delikatesy Premium w Sztumie. Sklep o powierzchni handlowej 90 mkw. oferuje prawie 4500 pozycji asortymentowych. Właściciel planuje otwarcie kolejnego sklepu w kwietniu bieżącego roku.

W Bychawie Delikatesy Premium otwarto wspólnie ze spółdzielnią mleczarską, która dawny sklep firmowy przekształciła w nowoczesną placówkę handlową.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA