REKLAMA
REKLAMA

Dilmah promuje się konkursem i nową ofertą

Autor: dlahandlu.pl 1 października 2010 13:39

Od 1 października Dilmah rozpoczyna akcję Dni Herbaty, która potrwa do końca miesiąca.

REKLAMA
W ramach akcji rozegrany zostanie konkurs Dilmah Tea Sommelier Competition, podczas którego o tytuł mistrza rywalizować będą najlepsi sommelierzy, barmani i kelnerzy z całej Polski. Zwycięzca zdobędzie szkolenie kiperskie na Cejlonie.
Dla konsumetów przewidziano konkurs fotograficzny, w którym do wygrania jest m.in. wyprawa fotograficzna na Cejlon, tablety Wacom, indywidualny kurs fotograficzny w Akademii Fotografii oraz profesjonalne akcesoria fotograficzne firmy Lowepro. Z okazji Dni Herbaty wydany zostanie kalendarz Dilmah 2011. W tym czasie w sklepach będą trwały promocyjne degustacje, a sklep internetowy www.sklep.dilmah.pl zostanie wzbogacony.
  • Nadia 2010-10-29 08:50:29

    Wiesz co wogóle w ramach tego festiwalu jest wiele atrkacji ja widziałam w gazecie Moje Gotowanie próbki herbat dilmah. A z tego co wiem konkurs foto patronowany jest przez National Geographic a oni nie firmują czegoś co nie jest wartościowe.

  • Aldona 2010-10-08 13:11:05

    A ja widziałam dzisiaj w sklepie plakat informujący, że przy zakupie herbaty Dilmah otrzyma się kalendarz w prezencie:)

  • Marian 2010-10-08 11:01:07

    Ja już byłem na tych dniach herbaty :) Musze wam przyznać że naprawdę fajna sprawa. Skorzystałem z akcji herbata do smaku i naprawdę inaczej smakowały mi krewetki z odpowiednio dobraną do nich herbata. Nawet nie wiedziałem że ten napój może tak wydobywać smak potrawy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA