REKLAMA
REKLAMA

Do 2015 roku pod logo Leśne Runo będzie działało trzydzieści restauracji

Autor: www.dlahandlu.pl 13 czerwca 2012 09:43

Spółka zarządzająca siecią gastronomiczną z ofertą skierowaną do podróżnych w wraz z rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej uruchomiła kolejny punkt. Nowa inwestycja powstała w Boguszynie, w pobliżu granicy z Czechami, przy drodze krajowej nr 8 na popularnej trasie z czeskiej Pragi przez Kudowę Zdrój do Wrocławia.

REKLAMA

Leśne Runo o wygranym przetargu na restaurację w Boguszynie informowała w połowie marca. Działalność nowej restauracji ruszyła niemal równocześnie z rozpoczęciem rozgrywek Euro 2012. Restauracja znajduje w pobliżu granicy polsko-czeskiej, tak więc z pewnością przyciągnie turystów i kibiców jadących do Wrocławia.
- Boguszyn leży na ważnej trasie pomiędzy Wrocławiem a czeską Pragą. Liczymy, że dzięki organizowanym w Polsce piłkarskim Mistrzostwom Europy ruch na tej trasie jeszcze wzrośnie, co pozytywnie wpłynie na zainteresowanie naszym lokalem - mówi Paweł Jachowski, prezes Leśne Runo S.A.
W najbliższych dniach Leśne Runo rozpocznie działalność w swoim osiemnastym lokalu w Poczesnej. Znajduje się on przy stacji PKN Orlen przy drodze krajowej nr 1 w okolicach Częstochowy. Ostatnio spółka informowała również o nowo uruchomionej restauracji w Przeszkodzie pod Warszawą na popularnej trasie katowickiej.

- Strategia spółki zakłada, że do 2015 roku ma być trzydzieści restauracji pod marką Leśne Runo. Nasze ostatnie dokonania pokazują, że jest to scenariusz w pełni realny. Siatka dróg cały czas się rozbudowuje, a my na to dynamicznie reagujemy - dodaje Paweł Jachowski.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA