REKLAMA
REKLAMA

Docdata podpisała porozumienie o partnerstwie z Grupą Allegro 

Autor: dlahadlu.pl 3 września 2015 20:52

Docdata Fulfilment Solutions Sp. z o.o., polski oddział holenderskiej firmy DOCDATA N.V., wiodącego w Europie dostawcy usług dla sprzedawców internetowych, osiągnęła porozumienie w sprawie współpracy z Grupą Allegro. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie Docdaty w zakresie kompleksowych usług fulfilment w Polsce, a ponieważ będzie realizowane w okolicach Warszawy, oznacza to także, że firma rozszerza swoje usługi dla e-commerce jeszcze dalej na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA

Od rozpoczęcia swojej działalności w Świebodzinie w zachodniej Polsce we wrześniu 2013 Docdata obsługuje dla międzynarodowych klientów zwroty zamówień z całej Europy, głównie artykułów z branży modowej. Porozumienie o partnerstwie z Allegro oznacza, że teraz na terenie Polski Docdata będzie także świadczyć usługi fulfilment. Dla Allegro firma będzie zajmować się kompleksową obsługą procesów logistycznych, w tym logistyką zwrotów.

Kontrakt wchodzi w życie 1 października 2015 roku. Przedsięwzięcie będzie realizowane w hali magazynowej zlokalizowanej w centralnej Polsce. Położenie w Błoniach, nieopodal stolicy Polski, umożliwia szybkie połączenie ze wszystkimi polskimi oraz paneuropejskimi trasami transportowymi. Oznacza to wzmocnienie zakresu oferowanych przed Docdatę świadczeń dla wiodących, międzynarodowych marek i sprzedawców internetowych, ale także dowodzi zaangażowania firmy w rozwój polskiego rynku e-commerce.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA