Dolcan ma lokalizację dla kolejnej galerii handlowej

Autor: propertynews.pl 11 października 2011 09:38

Firma Dolcan, która ogłosiła niedawno plany budowy Galerii Łodygowej w Warszawie, ma pomysł i lokalizację na kolejne centrum handlowe. Oba kompleksy powstaną w tym samym rejonie miasta, tj. jego północno-wschodniej części.

Druga galeria handlowa firmy Dolcan ma powstać przy ul. Ks. Skorupki w Ząbkach - poinformowali nas przedstawiciele spółki. Szczegóły dotyczące tej inwestycji są na razie tajemnicą.

Jak pisaliśmy, Galeria Łodygowa zaoferuje ok. 5 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Dolcan to deweloper zajmujący się głównie budową osiedli mieszkaniowych. Obecnie realizuje ok. dwudziestu osiedli, działa przede wszystkim na terenie Warszawy, Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Częstochowy.

  • Oglądałem 2011-10-26 22:36:47

    Byłem na dniach otwartych Ogrodów Ochota i widziałem postęp prac, dostałem informacje o planach nie tylko wspomnianego osiedla ale również innych inwestycji. Ze strony dewelopera - jeśli tak to wygląda w rzeczywistości jak mówią, to owe centra będą ośrodkami życia miejscowych ludzi.

  • Tadzio 2011-10-24 21:48:05

    A ja się cieszę z kolejnego centrum. Ośrodków handlowych nigdy za dużo i należy się jakaś rekompensata za ganianie kilometrów przez całe życie żeby coś kupić albo film obejrzeć.

  • TRUEfalse 2011-10-20 20:36:36

    Dziwne, bo wygląda na to, że drugie centrum będzie bardzo blisko pierwszego. Nie mniej jednak - bliżej mi z Orlej do tego, niż do galerii na Łodygowej/Radzymiśnkiej.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane