REKLAMA
REKLAMA

Don Pep wchodzi do Galerii Katowickiej. W planach sieć w największych miastach Polski

Autor: dlahandlu.pl 7 czerwca 2014 16:16

Don Pep w Katowicach to pierwsza z planowanej sieci restauracji w największych miastach Polski. Oferuje ponad 40 miejsc siedzących oraz blisko dwa razy więcej w letnim ogródku na placu Szewczyka, przez który wchodzi się do środka. Powierzchnia lokalu to 123 mkw., część zewnętrzna ma 116 mkw.

REKLAMA

Don Pep z pizzą, pastą i burgerami poszerza dotychczasową, składającą się z kilkudziesięciu punktów gastronomicznych, ofertę Galerii Katowickiej. Tworzą ją m.in.: restauracje Butchery & Grill oraz Sushi Do, punkty typu fast food (np. BurgerKing, KFC, McDonald's, Sevi Kebab) oraz liczne kawiarnie (np. A. Blikle, Costa by Coffee Heaven, Starbucks, pierwsza na Śląsku Pijalnia Czekolady E. Wedel).

  • konsument 2014-06-09 20:07:08

    Bylem sprawdzić, nie polecam, dobrego hamburgera nie potrafią zrobić. Frytki mrożone z wora, na mój talerz trafiły dwie jeszcze zamrożone. Manager restauracji na moje uwagi co do jakości i przeprosić, zaczął zemną dyskutować i wstawiać przygłupie uwagi. Jedyny plus tego lokalu to śliczne dziewczyny. Wystrój sztuczny :) jak choinka w czerwcu :D

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA