PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Dostawca chemii gospodarczej dla sieci handlowych przełożył debiut na giełdzie

Autor: dlahandlu.pl 22 stycznia 2013 13:44

Zarząd Global Cosmed, dostawca chemii gospodarczej i kosmetyków pod markami własnymi sieci handlowych zdecydował o przesunięciu pierwszej oferty publicznej akcji spółki. Zgodnie z nowym harmonogramem odbędzie się ona w połowie czerwca br.


- Inwestorzy byli zainteresowani nabyciem naszych akcji, jednak nie po cenie, która by nas satysfakcjonowała. W związku z tym zdecydowaliśmy o przesunięciu oferty publicznej o kilka miesięcy. Liczymy, że w tym czasie po pierwsze sytuacja na rynku giełdowym poprawi się, a po drugie, że
będziemy mogli dodatkowo pochwalić się dobrymi wynikami kolejnych okresów. Powinno to być argumentem w rozmowach z inwestorami instytucjonalnymi - wyjaśnia Ewa Wójcikowska, prezes zarządu Global Cosmed S.A.
Spółka zamierza pozyskać z rynku środki, które zostaną przeznaczone na rozbudowę zaplecza  produkcyjno-magazynowego, co pozwoli jej na dalszy dynamiczny rozwój i sprostanie stale rosnącym  zamówieniom, głównie ze strony sieci handlowych, dla których wytwarza produkty pod markami prywatnymi.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane