Drogeria Natura uruchamia sklep w CH Kowale

Autor: dlahandlu.pl 6 grudnia 2012 10:45

6 grudnia otwarta została dziewiąta Drogeria Natura w Gdańsku. To trzeci sklep sieci drogerii należących do Grupy Kapitałowej Interchem, który zyskał nowy szyld. Obecnie po połączeniu z Drogeriami Aster, sieć liczy prawie 400 placówek.

Grupa Kapitałowa Interchem, planuje nie tylko zmiany na zewnątrz, ale też wewnątrz sklepów, np. poszerzając asortyment.
Sieć liczy obecnie prawie 400 placówek. Dotychczas sklepy funkcjonowały pod własnymi brandami. Drogeria w Gdańsku będzie trzecią w Polsce z nowym logo. Firma zdecydowała się na pozostawienie nazwy Natura dla całej sieci, zmienił się natomiast wygląd logo, które obecnie nawiązywać będzie do obydwu brandów.
Wraz ze zmianą wizualizacji sieci poszerzony zostanie też asortyment. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów w sklepach dostępne będą również artykuły z kompleksowo rozumianego świata matki i dziecka czyli pieluchy, żywność dla dzieci, kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji niemowląt, artykuły chemii gospodarstwa domowego oraz kosmetyki kolorowe.
Nowa drogeria mieści się w Centrum Handlowym Kowale przy ulicy Staropolskiej 32 i zajmuje powierzchnię 225 mkw. 

  • pablo 2013-03-25 23:27:58

    witam miałem zaszczyt zostać potraktowany jak złodziej!!!Przychodze do sklepu aby kupic prezent dla dziewczyny ,od pierwszych sekund zostałem celem pani o imieniu Marta,deptała mi po piętach ,nie dała sie skupic na zakupach,zrezygnowałem z zakupów

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane