REKLAMA
REKLAMA

Drogerie Wispol wchodzą w sprzedaż online

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2014 19:25

Drogerie Wispol dzięki technologii Supersam zbudowały sklep w wirtualnej galerii handlowej, w której docelowo, do końca roku, zintegrowanych zostanie 28 sklepów drogeryjnych.

REKLAMA


Drogerie Wispol to 28 sklepów drogeryjnych, zlokalizowanych na terenie Podkarpacia, Małopolski i woj. świętokrzyskiego. Do tej pory Wispol, oprócz własnego sklepu internetowego zdecydował się na testową integrację pierwszych placówek detalicznych w ramach swojej galerii handlowej online na Supersam.pl. W pierwszej kolejności został podłączony sklep w CH Millenium Hall w Rzeszowie.
Pod koniec września zostanie zintegrowanych kolejnych osiem drogerii, a docelowo, do końca bieżącego roku, planowane jest wdrożenie pozostałych 20 placówek.
Klienci będą mieli możliwości składania zamówień przez Internet z priorytetowym odbiorem osobistym w wybranej drogerii Wispol, o wyznaczonej przez siebie porze, bez kolejki.
- Z tym projektem wiążemy duże nadzieje, licząc na wzrost sprzedaży w naszych placówkach oraz zadowolenie i wygodę klientów w robieniu zakupów przez Internet z możliwością odbioru we wskazanym punkcie - komentują Anna i Arkadiusz Grzyb właściciele sieci drogeryjnej Wispol.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA