DTZ pomoże zwiększyć wartość nieruchomości komercyjnych

Autor: dlahandlu.pl/pr 1 marca 2011 09:33

Firma DTZ, doradca na rynku nieruchomości, wprowadza nową usługę w Polsce - Value Improvement Programme. Nowa usługa ma na celu zwiększenie wartości i maksymalizację przychodów generowanych przez nieruchomości komercyjne.

W ramach struktur DTZ powołany został zespół złożony z profesjonalistów z takich działów jak: doradztwo i badania rynkowe, doradztwo inwestycyjno-budowlane, zarządzanie nieruchomościami, wyceny, doradztwo inwestycyjne, oraz przedstawicieli poszczególnych agencji funkcjonujących w DTZ: powierzchni handlowych, magazynowych oraz biurowych. Zespół analizuje, proponuje i wdraża rozwiązania, które mogą mieć na celu: repozycjonowanie danego obiektu na rynku, minimalizację kosztów jego użytkowania, optymalizację przychodów czy zwiększenie wartości nieruchomości pod kątem planowanej sprzedaży.

Program składa się z czterech podstawowych faz: dokładnej analizy danej nieruchomości, identyfikacji obszarów, które wymagają poprawy, opracowania najbardziej optymalnych rozwiązań krótko i długoterminowych oraz strategii oraz wdrożenia tych rozwiązań.

W ramach przygotowywanego planu działań DTZ dostarcza odpowiedzi na następujące pytania: jakiego rodzaju zmiany należy przeprowadzić, dlaczego są one konieczne i jak wpłyną na wartość nieruchomości, ile będzie kosztowała ich implementacja, kto powinien pracować nad ich wdrożeniem, jak będą one wdrożone oraz jaki czas na ich wprowadzenie będzie najbardziej odpowiedni.

  • majek 2012-01-05 09:44:46

    Wartość magazynów w Polsce sama będzie się powiększała, co jest nieuniknione. Ostatnie zdarzenia rynkowe niczego innego nie zapowiadają - analizując propozycje transakcji z oferty.biz.pl widzę, że w tym roku będzie można kupić nowoczesne magazyny, ale za znaczące sumy pieniędzy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane